WYNIKI

Klub Sportowy
"SPRINT"

ul. Jaworzanska 120
43-300 Bielsko-Biała
Mapa dojazdu 

tel/fax +48 33 818 32 47
klub@sprint.bielsko.pl 

NIP 547-106-76-50
KRS 0000121171

Konto:
Bank Spółdzielczy
w Skoczowie
22 8126 0007 0024 3609 2000 0010
licznik wizyt: 475883

REKORDY KS SPRINT

Kobiety
 

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ (ROCZNIK) DATA REKORDU MIEJSCOWOŚĆ  
100 m 12,21 Gaś Anna(1973) 16.09.1991 Bielsko-Biała  
200 m 25,03 Czudek Edyta (1979) 23.10.2001 Siedlce  
300 m 40,67 Czudek Edyta (1979) 01.05.1997 Bielsko-Biała  
400 m 55,38 Czudek Edyta (1979) 26.08.2001 Bielsko-Biała  
600 m 1:33.24 Szczotka Barbara (1987) 31.05.2003 Chorzów  
800 m 2:08.83 Szczotka Barbara (1987) 25.05.2003 Bielsko-Biała  
1000 m 2:50.2 Nikiel Aniela (1965) 02.05.1992 Bielsko-Biała  
1500 m 4:24.76 Nikiel Aniela (1965) 07.06.1992 Zabrze  
2000 m 6:14.1 Białorczyk Magdalena (1972) 08.07.1990 Mielec  
3000 m 9:19.27 Nikiel Aniela (1965) 19.06.1992 Warszawa  
5000 m 16:15.21 Nikiel Aniela (1965) 1992 Sopot  
10 000 m 35:05.10 Białorczyk Magdalena (1972) 30.08.91 Stargard Szczeciński  
półmaraton 1:17.24 Nikiel Aniela (1965) 06.09.91 Brzeszcze  
maraton 2:42.27 Nikiel aniela (1965) 1992 Warszawa  
1500m przeszkody 5:05.29 Handzlik Dagmara (1986) 06.06.2004 Bielsko-Biała  
2000m przeszkody 7:24.20 Handzlik Dagmara (1986) 06.07.2005 Bydgoszcz  

100 ppł

100 ppł j. mł.

100 ppł młodz.

15.28

14.79

15.51

Dobija Katarzyna (1974)

Kucharska Joanna (1987)

Gondek Zuzanna (1998)

29.08.1992

12.06.2004

23.06.2013

Białystok

Chorzów

Bielsko-Biała

 
300 ppł 47.68 Gondek Zuzanna (1998) 16.06.2013 Bielsko-Biała  
400 ppł 64.23 Czodek Edyta (1979) 08.09.2001 Bielsko-Biała  
4 x 100m 46.83 Dobija Katarzyna (1974)
Gaś Anna (1973)
Kanik Agnieszka (1975)
Stodulska Izabela (1975)
07.06.1992 Zabrze  
4 x 400m 3:52.52 Dobija Katarzyna (1974)
Pilch Jolanta (1976)
Ruśniok Magdalena (1974)
Kazimierczyk Beata (1975)
18.07.1993 Warszawa  
Skok w dal 6.01 Dobija Teresa (1982) 28.08.2000 Wrocław  
Skok o tyczce 410 Huculak Anna (1984) 01.05.2002 Bielsko-Biała  
Skok wzwyż 173 Olechowska Barbara (1987) 20.05.2006 Bielsko-Biała  
trójskok 11.59 Nabielec Joanna  28.05.2005  Chorzów  
5 - bój  3499pkt Dobija Teresa  4-6.02.2000 Spała  
7 - bój 4706 pkt Dobija Katarzyna (1974) 18.07.1993 Warszawa  
oszczep 50.95 Byrska Iwona (1987)   Chorzów  
kula 15.19 Kocima Magdalena (1987)   Bydgoszcz  
dysk 48.41 Misiarz Ewelina (1990) 14.05.2006 Chorzów  



Mężczyźni

KONKURENCJA WYNIK NAZWISKO I IMIĘ (ROCZNIK) DATA REKORDU MIEJSCOWOŚĆ  
100 m 10.99 Karkoszka Bogdan (1970) 24.09.1988 Bielsko-Biała  
200 m 22.48 Karkoszka Bogdan (1970) 21.06.1988 Zabrze  
300 m 34.90 Mitka Piotr (1994) 16.06.2013 Bielsko-Biała  
400 m 48,48 Karkoszka Bogdan (1970) 18.06.1090 Zabrze  
600 m 1:23.96 Tekieli Grzegorz (1976) 11.07.1993 Kielce  
800 m 1:52.51 Baran Zbigniew (1969) 17.07.1988 Piła  
1000 m 2.28.21 Baran Zbigniew (1969) 01.05.1988 Kraków  
1500m 3.52.10 Baran Zbigniew (1969) 31.07.1988 Zabrze  
2000 m 5.43.88 Ciurla Mikołaj(1994) 27.08.2015 Sosnowiec  
3000m 8.25.66 Stanisławski Kazimierz (1968) 14.06.1991 Bielsko-Biała  
1 Mila 4:46.48 Ucher Marek (1983) 03.05.2001 Bielsko-Biała  
5000 14:36.00 Wójcik Janusz (1964) 13.07.1990 Piła  
10000 30.22.66 Wójcik Janusz (1964) 14.06.1990 Grudziądz  
półmaraton 1.18.57 Rudnicki Mariusz (1978) 29.09.1995 Brzeszcze  
Maraton 2.20.27 Wójcik Janusz (1964) 25.03.1990 Madryt  
2000m przeszkody 6:02.71 Tekieli Grzegorz (1976) 15.07.1995 Kraków  
3000m przeszkody 8.50.11 Stanisławski Kazimierz (1968) 14.07.1991 Kielce  

110 ppł j. mł.

110 ppł juniorów

16.82

16.67

Domagała Paweł (1992)

Domagała Paweł (1992)

17.05.2009

02.06.2010

Częstochowa

Sosnowiec

 

400 ppł

300 ppł

52,87

45.92

Karkoszka Bogdan (1970)

Stańczak Janusz (1989)

25.08.1990

     06.2004

Kielce

Częstochowa

 
4x 100m 43.62 Tarnawa Mikołaj(1994)
Mitka Piotr(1994)
Kołodziejczyk Maksymilian(1993)
Skowronek Bartłomiej(1993)
23.09.2012 Bielsko-Biała  
4 x 400m 3.34.37 Karkoszka Bogdan (1970)
Baran Zbigniew (1969)
Sarnek Jerzy (1970)
Madzia Krzysztof (1970)
28.09.1988 Bielsko-Biała  
Skok w dal 683 Stańczak Janusz (1989) 31.05.2008 Chorzów  
Skok o tyczce 490 Pieńkowski Tomasz (1983) 04.07.2003 Bielsko-Biała  
Skok wzwyż 205 Sowiński Mariusz (1980) 27.09.1997 Bielsko-Biała  
Trójskok 14.25 Stańczak Janusz (1989) 31.05.2008 Chorzów  
10-bój 5763 Pieńkowski Tomasz (1983) 09.10.2001 Bielsko-Biała  
Oszczep 70.75 Kliś Waldemar (1980) 05.07.2003 Bielsko-Biała  
Kula 6 kg 19.02 Haratyk Łukasz (1988) 06.01.2007 Spała  
Dysk 2 kg 51.63 Grzegorz Baran (1986) 11.08. 2011 Bydgoszcz  
Młot 7 kg 31.84 Haratyk Łukasz (1988) 28.05.2005 Chorzów  



MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI

1. HMPJ - HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
2. OSM - OGÓLNOPOLSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY
3. MPJ - MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
4. HMPJMŁ - HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH
5. MMP - MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI
6. MP - MISTRZOSTWA POLSKI
7. MPS - MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW
8. OOM - OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
/ MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

NAZWISKO I IMIĘ              ZAWODY MIEJSCOWOSC DATA KONKURENCJA MIEJSCE TRENE
Karkoszka Bogdan 70 OSM Bielsko-Biała 1987 400ppł III L.Mazurczak
Baran Zbigniew 69 HMPJ Zabrze 1988 1000 m III Jan Banet
 Kawulok Małgorzata 72  OSM  Kielce  1989  kula  I  E. Trzepacz
Karkoszka Bogdan 70 MPJ Kielce 1989 400ppł  /53.34/ II L.Mazurczak
Karkoszka Bogdan 70 MPJ Kielce 1989 400 /48.79/ III L.Mazurczak
 Kawulok Małgorzata 72  HMPJ  Spała  1990  kula  I  E. Trzepacz
Gondek Rafał 73 HMPJMŁ Spała 1990 300 I L.Mazurczak
 Gas Anna 73  HMPJMŁ  Spała  1990  60  I  E.Trzepa
Stanisławski Kazimierz 68 MMP Kielce 1990 3000 prz III R.Kopijasz
Karkoszka Bogdan 70 MMP Kielce 1990 400ppł /52.87/ III L.Mazurczak
 Białorczyk Magdalena 72  MPJ  Zabrze  1991  3000  III  S.Rusniak
 Nikiel Aniela 65  MPS  Kędzierzyn  1992  5000 przełaj.  III  R.Kopijasz
 Nikiel Aniela 65  MPS  Warszawa  1992  3000  I  R.Kopijasz
 Dobija Katarzyna 74  MPJ  Kielce  1992  7-boj  I  J.Justyniak
 Rusniok Magdalena 74  MPJ  Kielce  1992  1500  I  S.Rusniak
 Stodulska Izabela 75  HMPJMŁ  Spała  1992  5-boj  II  J.Jusyniak
 Kazimierczak Beata 75  OSM  Kielce  1992  800  III  S.Rusniak
 Rusniok Magdalena 74  HMPJ  Spała  1993  1000  II  S.Rusniak
 Rusniok Magdalena 74  MPJ Przeł.  Płock  1993  2000  I  S.Rusniak
 Hetmańska Jolanta 77  OSM Przeł.  Płock  1993  3000  I  S.Rusniak
 Kazimierczak Beata 75  MPJ przeł.  Płock  1993  4000  III  S.Rusniak
 Rusniok Magdalena 74  MPJ  Warszawa  1993  1500  III  S.Rusniak
 Kazimierczak Beata 75  MPJ  Warszawa  1993  3000  I  S.Rusniak
 Dobija Katarzyna 74  MMP  Bydgoszcz  1993  w dal  II  J.Justyniak
 Dobija Katarzyna 74  MPJ  Kielce  1993  7-boj  III  J.Justynia

Dobija Katarzyna 74

Pilch Jolanta 76

Rusniok Mag. 74

Kazimierczak Beata 75

 MPJ  Warszawa  1993  4X400  III

J.Justyniak

S.Rusniak

S.Rusniak

S.Rusniak

 Kazimierczak Beata 75  HMPJ  Spała  1994  2000  II  S.Rusniak
 Kazimierczak Beata 75  MPJ przeł.  Bydgoszcz  1994  4000  III  S.Rusniak
 Hetmańska Jolanta 77  OSM Przeł.  Bydgoszcz  1994  3000  II  S.Rusniak
 Stodulska Izabelan75  MPJ  Kielce  1994  7-boj  III  J.Justyniak
 Czyba Marek 80  Mały Mem. Kus. MP MŁ.    1995  dysk  II  A.Filipiak
 Czudek Edyta 79  HMPJMŁ.  Spała  1996  60  II  A.Filipiak
 Klis Waldemar 80  OOM  Kraków  1997  oszczep  II  A.Filipiak
 Malarz Krzysztof 79  MPJ  Bydgoszcz  1998  oszczep  II  A.Filipiak
 Dobija Teresa 82  HMPJMŁ.  Spala  1999  w dal  II  J.Justyniak
 Dobija Teresa 82  OOM  Zielona Góra  1999  w dal  II  J.Justyniak
 Czudek Edyta 79  MMP  Wrocław  1999  400  III  A.Filipiak
 Klis Waldemar 80  MPJ  Białystok  1999  oszczep  I  A.Filipiak
 Dobija Teresa 82  HMPJ  Spała  2000  5-boj  I  J.Justyniak
 Dobija Teresa 82  MPJ  Wrocław  2000  w dal  I  J.Justyniak
 Klis Waldemar 80  MMP    2000  oszczep  III  A.Filipiak
 Nikiel Aniela 65  MPS    2000  1/2 maraton  III  R.Kopijasz
 Szczotka Barbara 87  MP MŁ.  Bielsko-Biała  2001  600  I  L.Szczotka
 Kłaptocz Magdalena 86  MPMŁ.  Bielsko-Biała  2001  tyczka  III  P.Krupiński
 Huculak Anna 84  OOM  Zielona Góra  2001  tyczka  II  P.Krupinski
 Klis Waldemar 80  MMP    2001  oszczep  II  A.Filipiak
 Huculak Anna 84  HMPJ  Spala  2002  tyczka  III  P.Krupiński
 Pieńkowski Tomasz 83  HMPJ  Spała  2002  tyczka  II  P.Krupinski
 Huculak Anna 84  MPJ  Bielsko-Biała  2002  tyczka  I  P.Krupinski
 Holeksa Maria 84  MPJ  Bielsko-Biała  2002  tyczka  III  P.Krupinski
 Pienkowski Tomasz 83  MPS  Szczecin  2002  tyczka  II  P.Krupiński
 Klis Waldemar 80  MMP  Kraków  2002  oszczep  I  P.Galon
 Byrska Iwona 87  MPMŁ.  Siedlce 2002  oszczep  III  P.Galon
 Nikiel Aniela 65  MPS  Piła  2002  1/2 maraton  III  R.Kopijasz
 Huculak Anna 84  HMPJ  Warszawa  2003  tyczka  I  P.Krupinski
 Huculak Anna 84  MPJ  Zamosć  2003  tyczka  I  P.Krupinski
 Huculak Anna 84  MPS  Bielsko-Biała  2003  tyczka  III  P.Krupinski
 Szczotka Barbara 87  OOM  Gdańsk  2003  800  I  L.Szczotka
 Kłaptocz Magdalena 86  HMPJMŁ  Warszawa  2003  tyczka  II  P.Krupinski
 Kłaptocz Magdalena 86  OOM  Gdansk  2003  tyczka  III  P.Krupinski
 Kocima Magdalena 87  OOM  Zielona Góra  2004  kula  I  P.Galon
 Zuziak Roxana 88  OOM  Zielona Góra  2004  7-boj  III  J.Justyniak

Zuziak Roxana

Śliwa Barbara

Kucharska Joanna

Olechowska Barbara

 OOM  Zielona Góra  2004  4X100  III

J.Jusyniak

 K.Dobija

J.Jusyniak

J.Jusyniak

 Sznyr  Agata  HMPJMŁ.  Spala  2004  tyczka  II  P.Krupiński
 Kocima Magdalena 87  HMPJMŁ.  Spała  2004  kula  I  P.Galon
 Harayk Łukasz 88  OOM  Warszawa  2005  kula  I  P.Galon
 Kocima Magdalena 87  MPJ  Bydgoszcz  2005  kula  III  P.Galon
 Byrska Iwona 87  MPJ Bydgoszcz  2005  oszczep  III  P.Galon
 Kocima Magdalena 87  HMPJ  Spala  2005  kula  III  P.Galon
 Haratyk Łukasz 88  HMPJMŁ.  Spała  2005  kula  II  P.Galon
 Kocima Magdalena 87  HMPJ  Spała  2006  kula  I  P.Galon
 Haratyk Łukasz 88  HMPJ  Spała  2006  kula  I  P.Galon
 Haratyk Łukasz 88  MPJ  Biała Podlaska  2007  kula/6kg/ - 17.51  III  P. Galon
 Kubecka Beata 89  MPJ  Biała Podlaska  2007  kula - 13.47  III  P. Galon
 Misiarz Ewelina 90  MPJ  Torun  2008  dysk - 43.85  I  P. Galon
 Haratyk Łukasz 88  MMP  Grudziądz  2008  kula - 17.47  II  P. Galon
 Haratyk Łukasz 88  MMP  Bielsko-Biała  2009  kula - 17.70  II  P. Galon
 Banasiak Alicja 52  MPS  Katowice  2011  bieg 24 h  II  
             
             
             
             
             
             
             
             
             

Wykonano w WizjaNet.