licznik wizyt: 7350937

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Beskidianathletic

W sobotę 26.06 na stadionie KS SPRINT odbyły się zawody dla dzieci młodzików i juniorów - BESKIDIANATHLETIC.Były to pierwsze zawody na odświeżonym stadionie.Pogoda i uczestnicy dopisali - zgłoszono około 600 osobostartów.Mityng stał na bardzo dobrym poziomie. W zawodach wystartowali lekkoatleci z 40 polskich klubów oraz 6 ekip zagranicznych. Zaproszenia na mityng zostały pozytywnie przyjęte przez miasta partnerskie: Kirklees-Anglia, Baia Mare-Rumunia, Szolnok-Węgry, Wolfsburg-Niemcy oraz włoski klub Atletica Alto Friuli i zawodnicy z Ukrainy. Przeprowadzono rywalizację w 3 kategoriach - w sumie w 33 konkurencjach. Zostały nagrodzone najlepsze trójki w każdej konkurencji. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Miejski Bielska Białej - medale-dyplomy-statuetki-nagrody rzeczowe. Zawodnicy KS SPRINT również stanęłi na podium :Kinga Duraj wygrała w rzucie oszczepem, Krzysztof Pakosz zajął 2 miejsce w skoku w dal /nowy rekord życiowy/, Paweł Domagała zajął 2 miejsce w skoku wzwyż a Magda Noga zajęła 3 miejsce na 200m. wszystkie wyniki są do wglądu w kalendarzu imprez.