licznik wizyt: 7367468

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Zawody w Biegach Przełajowych - 14.10.2023 Kłajpeda /Litwa/

Z dużym sukcesem dla \"Sprintowiczów\" zakończyły się Międzynarodowe Zawody Biegowe \" Morze Bursztynowe\" , które w ten weekend odbywały się w Kłajpedzie na Litwie. Młodzież startowała w swoich kategoriach wiekowych na dystansie 1 mili morskiej 🔥🥇Bezkonkurencyjna w swojej kategorii u14 była Małgorzata Tarędź która wywalczyła złoty medal 🔥🥉 Oliwia Jaromin zdobyła brązowy medal w kategorii u18 🔥🥉 Maciej Lachowski w kategorii u20 zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal 🔥Aurelia Lachowska wywalczyła 5 miejsce w kategorii u18 🔥Mikołaj Urbaś zdobył 6 miejsce w kategorii u18 Wysokie pozycje wszystkich naszych zawodników w tak mocnej międzynarodowej obsadzie to duży sukces dla naszego klubu W zawodach startowała także nasza Pani trener Magdalena Lachowska, która w biegu seniorowskim na 3 mile morskie wywalczyła wysoką 9 pozycję 🔥💪