licznik wizyt: 7367507

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

29 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 55. PZLA MP U18 - 7-9.07.2023 Chorzów

❗️Mistrzowski weekend za nami❗️ - Zawodnicy w kategorii U18 walczyli o jak najlepsze wyniki i miejsca podczas 🌟29 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży - Śląsk 2023 🌟/💥55. PZLA Mistrzostwa Polski U18/💥 👉Oliwia JAROMIN - 💥trenerka Małgorzata Caputa-Tamowska💥 - awansowała do finału B w piątkowych eliminacjach biegu na 🔥800m uzyskując nowy PB - 2:17.86👍 - w niedzielnym biegu zajęła 4 miejsce i tym samym została 🔥12 zawodniczką Mistrzostw. 👉Jakub SIWIŁO - 💥trenerka Katarzyna DOBIJA💥 - piątkowe eliminacje skoku w dal Kuba zakończył na 🔥14 miejscu z nowym PB - 6.40👍 - warto dodać, że Kuba zakwalifikował się z 24 wynikiem i awansował o 10 pozycji. 👉Martyna KRUCZEK - 💥trenerka Katarzyna Dobija💥 - również skok w dal - finalnie jest to 🔥20 zawodniczka Mistrzostw /zakwalifikowała się z 23 wynikiem/ Zawodnicy dołożyli skromne 👍8 punktów do klasyfikacji wojewódzkiej /Śląsk zajął 2 miejsce/ Gratulacje 🫶💪👍👏za progres i osiągnięte rezultaty.