22 8126 0007 0024 3609 2000 0010

licznik wizyt: 7333450

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Mistrzostwa Polski Młodzików - Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego -22-23.09. Bełchatów

Czwórka zawodników uzyskała kwalifikacje do najważniejszej imprezy roku dla Młodzików /U16/. Klub był reprezentowany przez Piotra Owczorza - 200m ppl pokonał w czasie 27.89 i zapewniło to 9 miejsce; Aleksander Żuchowski w biegu na 300m rywalizację zakończył 13 miejscu z wynikiem 37.46s.; Krystian Didyk w skoku w dal uzyskał 5.66 co uplasowało go na 18 miejscu; Michał Cendrzak w biegu na 1000m zajął 19 miejsce z wynikiem 2:51.20. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Gratulujemy zawodnikom i trenerom - Michałowi Dębowskiemu i Stefanowi Ruśniakowi za przygotowanie i start Mistrzostwach Polski. Chwila oddechu i sezon halowy czeka...