licznik wizyt: 7334068

Wspiera nas:

AKTUALNOŚCI

Szczęśliwy Wolfsburg

W zawodach brało udział około 120 zawodników .Zawodnicy naszego Klubu spisali się na tzw.złoty medal,i tak : Wandzel Mateusz zajął 1 miejsce w skoku w dal oraz 1 miejsce w biegu na 100m. Staniszewski Kamil zajął 2 miejsce w skoku w dal oraz 2 miejsce na 400m. Bryzek Justyna zajęła 1 miejsce na 100m. oraz 1 miejsce na 400m. Mędrala Karolina zajęła 3 miejsce na 100m. oraz 2 miejsce na 400m.Kubica Marcin zajął 2 miejsce na 400m. a Jaromin Mateusz 1 miejsce na 800m poprawiając swój rekord życiowy. Za swoje wyniki: Bryzek Justyna i Wandzel Mateusz otrzymali od organizatorów ;Puchary Zawodów; dla najlepszej i najlepszego zawodnika tego mityngu. Po zawodach grupa nasza została zaproszona do Klubu Kibica drużyny piłkarskiej VfL Wolfsburg na spotkanie z organizatorami zawodów.